які вони, люди varfamily? кого обирають в команду?

brief icon 28 Feb 2024

говорити про людей завжди цікаво. ну, принаймні нам, бо вони — наша головна суперсила. любимо знайомитись, любимо знаходити нових зірок. ще любимо розгледіти талант й розвивати його потенціал. ну що, поговоримо докладно, хто і як потрапляє до команди varfamily?

IMG_4162за нашою думкою, атмосферу та імідж закладу створюють його працівники. зазвичай, до вимог записують привітливість, ввічливість та уважність. це сухий стандарт і він зовсім не про людей: не про їх особистості, не про їх лайфстайл. наша мета, як бізнесу, робити не тільки успішні проєкти, а й створювати всередині спільноту однодумців з різними поглядами, але однаковими цінностями.

«база-ґрунт-основа» воістину наших людей – це проактивна позиція, амбіційність, певна харизма та жага до життя. кажемо про жагу, бо прагнемо стати не суто місцем, де людині заплатили за те, що вона вміє робити, а навпаки – стати партнерами один одному й створювати дивовижні речі разом.

на що першочергове звертаємо увагу при знайомстві?

починаємо з софт-скілів. вони важливі, бо це те, що собою несе людина: як вона ставиться до оточення, чи має емпатію, щирість, чи вміє будувати відносини. якщо кандидат на співбесіді відкритий до спілкування, можна очікувати, що так само він поводитиметься і з гостями та командою.

якщо кандидат на співбесіді відкритий до спілкування, можна очікувати, що так само він поводитиметься і з гостями та командою.

зазвичай, нам не важливий вік, але ми хочемо бачити в команді тих, хто усвідомлює, чого хоче та має певну стабільність в думках та проявах. колись наша hr директорка яна сказала: «з гарної людини реально зробити гарного спеціаліста, а от з гарного спеціаліста гарну людину – ні».

тепер про хард-скіли. їх необхідність залежить першочергово від позиції на яку шукаємо співробітника. varfamily готові приймати без досвіду та навчати, проте є сфери, що потребують глибинних знань та вмінь. досвід, портфоліо, цікаві кейси, вміння менеджерити й розв’язувати критичні ситуації – перевага. 

етап співбесіди це завжди вибір один одного. метч може не статись не тільки з нашої сторони та це в жодному разі не означатиме, що з кимось з нас щось не так. 

якщо вже й дібрались кінця, то підіб’ємо підсумки. сміливі, активні, чесні – наші. не бійтесь йти за покликом серця, не бійтесь стукати, бо може двері наших закладів й зачиняються о 22:00 – анкета на сайті активна 24/7. 

памʼятайте, varfamily завжди за чесність та довгострокові відносини, па-па🧡

  будь в курсі

  тільки прикольні листи, оповіщення про заходи і ніякого спаму

  оу єа!

  тобі приходитимуть лиш найприкольніші листи

  тільки прикольні листи, оповіщення про заходи і ніякого спаму

  instagram icon
  var
  f a m i l y
  ®