Знайомтеся - наш сайт!

Ми — це шість закладів у Дніпрі: Varburger, Ринкові, Black Sheep, Moshe, Brooks і Rooftop by Brooks. Крім того, ми створили власний сервіс доставки VarDelivery, проєкт з продажу вина «Винні звички» та фонд допомоги пенсіонерам «Родичі». Загалом у нашій команді — понад 250 людей.

brief icon 13 Jul 2023 brief icon 2 хвилини

Varfamily знову творить гостинність, тепер ще й в онлайні.

про них чули у дніпрі та поза його межами. вони уособлення гостинності, родинності, любові до своєї справи та світу навкруги. і їм вже замало місця в офлайн просторі. тож, зустрічайте, сайт Varfamily, який познайомить ближче зі своїм всесвітом кожного, хто хоче стати його частиною.

навіщо це?

компанія росте й закономірно, що зʼявляється бажання та ще й можливість виходити на різні платформи та розширювати пропозиції саме від імені hr-бренду.

завдяки цьому кожен, хто хоче потрапити до команди вже заздалегідь буде знайомий з цінностями та атмосферою, що панує всередині.

про що сайт?

про проєкти, про людей, які в них працюють, про життя всередині та поза межами. актуальні новини та вакансії, розмови та комʼюніті частиною якого хочеться стати.

колись, мрія створити один заклад з трушними бургерами стала початком великої сімʼї ресторанів. і це надихає.поділитись

var
f a m i l y
®