літо з varfamily

brief icon 13 Jun 2024

давно не чулися, давно не бачилися. справ сталось багацько та й це на краще, бо розповісти, нам повірте, є про що. полетіли?

окей, почнемо трохи з наукового. планета робить скільки-то обертів за рік та чотири рази змінює сезон. varfamily теж на місці не всиділось і з початком літа вирішилось все оновити. але давайте по черзі:

найстарший наш проєкт – varburger. тут сталось щось магічне та довгоочікуване, бо ми оновили меню. тепер воно зрозуміле, цікаве, сповнене смаків. але не забігайте наперед та не думайте, що тут чекає щось про складні смакові поєднання, ні. концепція нового меню – comfort food. це їжа для тебе, для неї, для нас – їжа, що об’єднує.

vrbrgrmenu1

в трьох словах – яскраво, смачно, сучасно.

imgonline-com-ua-CompressBySize-OYr9ClKhuV5

black sheep. напевно, якби в авторки цієї статті було право обрати улюбленця – це точно стала б овечка, бо в цьому сезоні ми стрічаймось на новій, просторій, з нотами футуристики, літці. основні кольори – метч свіжості та соковитості. якщо ще не їли та не зробили фотку в інстик на ній – саме час виправлятись.

bsterrace

moshe став головним з оновлення в цьому році, бо нарешті наші кращі експерименти втілились у реальність. вирішили, що більше не хочемо обмежуватись концептом лише ізраїльської їжі та розширили меню. отож, вітайтесь із моше – кафе з їжею близького сходу.

msmenu

проте і без місця де спробувати всі ці скарби ми б вас не залишили – оновили й літку. просторі дерев’яні лавочки, зручні стільці та великі столи для компаній. все, як хотіли. you`re welcome.

msterrace

rooftop by brooks – острівець майамі в дніпрі, хмарочос із видом на місто з повільними келихами на заході сонця. що нового тут? по-перше, оновили меню та додали устриць на вихідних для вашого фенсі настрою. а ще, змінили винну карту й вигадали з десяток нових коктейлів. часу має вистачити, аби спробувати усі.

rooftop

за ранкову хелсі рутину в цьому році відповідає wellness by rooftop & vilna. п’ять тренерок, авторські програми та індивідуальний підхід. все це – на свіжому повітрі

brooks. тільки но на вулиці відчулось, як +25 – місто заполонило морозиво by brooks. ванільне, шоколадне та мікс. а ще, маємо зовсім таку не малу карту прохолодних напоїв. матча, кава, лимонади, мілкшейки – whatever you want.

brooksic

начебто все й розповіли. готувались, аби бачити ваші захоплені очі, довго та сподіваємось успішно. попереду три місяці л-і-т-а – відчувайте кожен його день із varfamily. па-па🏖🍦🍨

  будь в курсі

  тільки прикольні листи, оповіщення про заходи і ніякого спаму

  оу єа!

  тобі приходитимуть лиш найприкольніші листи

  тільки прикольні листи, оповіщення про заходи і ніякого спаму

  instagram icon
  var
  f a m i l y
  ®