колаборації varfamily

brief icon 20 Mar 2024 brief icon 5 хвилини

хей! якщо перше, що спало тобі на думку це: «чому виходить ця стаття?», у відповідь кажемо, хоча насправді пишемо, але давайте до суті – нещодавно сталось те, чого ми давно хотіли, мріяли, плекали – колаба з равликом бобом!

IMG_9114відділ маркетингу міг би тут увірватись із лекцією про сенс існування цих колаборацій, але давайте без ускладнень, про головне – цінності, що varfamily прагне поділяти.
із равликом це сталось з першого погляду, ну бо як не закохатись в того солодкого красеня? ще й коли він пропагує чисте задоволення. чисте, бо 100% натуральних інгредієнтів, 0% доданого цукру, глютену та барвників. ми одразу розуміли, що метч станеться із kidsy brooksy box, що існує в межах наймолодшого проєкта в дніпрі – brooks. вирішили не гаяти ані секунди й робити бокси ще яскравішими додавши колекційні іграшки равлоконів та равлозвірів із healthy-tasty фруктовими ролами. тому be careful, підіймаємо вітрила й вирушаємо у захоплюючі пригоди боба для дітей та дитячої дорослості із kidsy brooksy box впродовж всього березня!

IMG_9116

понад рік, як kidsy brooksy box має шалену кількість прихильників від наймолодшого віку до дорослості рівня «мене не хвилює хто й що скаже, я хочу цей бокс!». не можемо цьому не радіти, звісно, але насправді маємо щось, що гріє наші серця ще більше. це наша постійна колаборація із фондом future for ukraine та їхнім проєктом levchyk spectrum hub – центром для дітей із розладами спектра аутизму, малюки з якого були вимушені залишити свої домівки через бойові дії.

глобальна ціль – зробити так, аби якомога більше корекційних занять для дітей було проведено. на них малі активно вчаться вимовляти звуки, адаптуватися до суспільства та взаємодіяти зі світом.
0076

з початку серпня 2023 й дотепер раз на місяць varfamily передає 10% від вторгованих коштів з кожного kidsy brooksy box до фонду. загально, від початку колаборації було переказано 55 142 uah.

 

IMG_9119

 

бачити успіхи, радіти кожній усмішці та чути щирий сміх – все це дає нам сили та бажання продовжувати. бо коли колаборація йде від серця – вдається круто🧡

stay tuned..

var
f a m i l y
®