благодійні проєкти varfamily

два роки, як життя перевернулось догори дриґом. в нових реаліях питання постало одне: як бути корисними? відповідь стала діями.

brief icon 30 Dec 2023 brief icon 4 хвилини

два роки, як життя перевернулось догори дриґом. в нових реаліях питання постало одне: як бути корисними? відповідь стала діями.

до певного моменту історія благодійності існувала точково й ситуативно. проте прийшло розуміння, що світ змінився — тож і ми маємо змінити підхід. які наші сильні сторони? хто ми та що вміємо? вивели формулу: феномен varfamily — турбота. турбуємось про гостей, один одного та будемо турбуватись про тих, хто цього потребує. 

упродовж кількох місяців кухарі наших проєктів воєдино готували для Національної Гвардії, поліції, СБУ, лікарень, працівників залізниці. тисячі пакунків з їжею та постійний процес пакування й відправки займав руки та думки протягом дня.

почали зʼявлятися запити від військових друзів, які ми виконували за можливістю. далі побачили, що є великі актуальні потреби. доєднались ще й до них. у той час, ми змогли придбати:

 • 3 автівки
 • 8 генераторів
 • 2 старлінки
 • 2 щогли
 • 1 ретранслятор
 • 20 обігрівачів спліт-систем 

час йшов і ми зрозуміли, що є люди похилого віку, які залишилися сам на сам у цей важкий час. так зʼявився наш найсердечніший проєкт — «Родичі». спочатку це був, як порив душі та бажання перекреслити ту несправедливість, що бабусі й дідусі переживають ще одну війну. але вже в такому віці й без допомоги. через деякий час проєкт трішки змінив свою форму та зібрав у собі команду з великими серцями, які кожен місяць відвозять пакунки турботи з необхідними харчовими продуктами, яких вистачає на місяць. це для нас не просто «відвезти-віддати-попрощатися», це набагато більше. знаємо кожного на імʼя, дізнаємося про справи, питаємо про здоровʼя, обіймаємося та ще й домашніх тварин не забуваємо почухати. такі поїздки показують, що для допомоги та підтримки не обовʼязково мати спільну кров. з початку проєкту ми розвезли 564 пакунки і це тільки за трохи більше рочку його існування.

заслужено вважаємо, що креатив — одна з наших сильних сторін. користуємося цим на повну під час зборів: робимо креативні пости, банери, розіграші, приєднуємося до співпраці з благодійними фондами. завдяки цьому ми змогли придбати:

 • 128 комплектів зимової форми
 • 7 карет швидкої допомоги для військових
 • 10 dji mavic 3 та 1 dji Mavic 3t thermal

заради сумісної доброї цілі ми обʼєднуємося в момент та підтримуємо один одного. так сталося, коли ми відкрили великий збір на будівництво лабораторії дронів. десятки постів з особистими зборами, суми яких підвищувалися та згодом перераховувалися в спільну банку. загалом всією сімʼєю ресторанів нам  вдалося тоді зібрати 200 000 гривень. сьогодні ремонт ще триває і витрати стали більше, загалом сума витрат вже понад 900 000. тому ми не припиняємо допомогу та продовжуємо підтримувати наших хлопців.

у благодійності є свої амбасадори, що надихають та заохочують робити більше. так саша варава став амбасадором благодійного фонду «TAPS», що допомагає дітям військових, які втратили одного з батьків. ніхто та ніщо не замінить близьку людину, знаємо. проте, давати опору та підтримувати — необхідність. діти заслуговують на щасливі спогади, дитинство, відчуття, що вони потрібні цьому світу.

за короткий термін вже встигли провести майстер-клас для малечі з приготування бенто-тортів та майстер-клас зі створення різдвяних вінків для жінок полеглих героїв.

благодійність увійшла в наше життя назавжди та зайняла в ньому особливе місце. новий рік, ми до тебе готові. 

цілі встановлені, плани сформовані, а кожний член нашої команди розділяє ці цінності та головне бажання — жити у вільній Україні. 

і ще дещо наостанок. наш меседж для людей: ми хочемо, щоби кожен, хто задає собі такі ж питання побачив тут відповіді. можливо, хтось відчує щось близьке в тому, що ми робимо і захоче доєднатися робити разом великі добрі справи.

побачимось🧡

  будь в курсі

  тільки прикольні листи, оповіщення про заходи і ніякого спаму

  оу єа!

  тобі приходитимуть лиш найприкольніші листи

  тільки прикольні листи, оповіщення про заходи і ніякого спаму

  instagram icon
  var
  f a m i l y
  ®